معرفی مجدد بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 توسط استودیو GSC Game World

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 توسط استودیو GSC Game World مجددا معرفی شد که پیش‌تر در سال ۲۰۱۸ برای عرضه در ۲۰۲۱ معرفی شده بود.

در سال ۲۰۱۱ استودیو GSC Game World، سازنده مجموعه S.T.A.L.K.E.R.، تعطیل شد و اعضای آن وارد استودیوهای دیگری شدند. بااین‌ وجود در سال ۲۰۱۸ بود که این استودیو هواداران سری بازی‌های S.T.A.L.K.E.R. را با انتشار خبر ساخت بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 هیجان‌زده کرد. تا به امروز اخبار دیگری حول این بازی منتشر نشده است، اما به‌تازگی توییت جدیدی توسط حساب کاربری توییتر S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شده که در نوع خودش جالب است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 در توییتر پستی با عبارت «A.N.N.O.N.C.E.D. 2» منتشر کرده است که خبر از معرفی مجدد این بازی می‌دهد. متاسفانه هیچ اطلاعاتی از این بازی دردسترس نیست و تنها مشخص شده است که در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. همچنین در سایت بازی هم اطلاعات خاصی برای کاربران قرار داده نشده است. استالکر را می‌توان یکی از مجموعه‌های قدیمی و پرطرفدار بازی‌های ویدیویی دانست که به‌خوبی توانسته است فضای آخرالزمانی از حادثه چرنوبیل به‌تصویر بکشد.

با تمام این تفاسیر باید منتظر رویدادهایی نظیر E3 بمانیم؛ شاید استودیو GSC Game World در این رویداد اخبار بیشتری را از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 در دسترس کاربران این مجموعه قرار بدهد. نظر شما کاربران نیوزمگ چیست؟

منبع
rockpapershotgun
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن