فیلم Aladdin پوسترهای جدید خود را با محوریت شخصیت‌های آن منتشر کرد

پوسترهای جدیدی از فیلم Aladdin توسط کمپانی والت دیزنی منتشر شده که تمرکز آن روی شخصیت‌های این فیلم لایو اکشن است.

اولین تریلر رسمی و کامل فیلم Aladdin (علاالدین) اواخر سال گذشته توسط کمپانی والت دیزنی منتشر شد که این تریلر حاوی تصاویر جدید بسیاری از اتفاقات این فیلم لایو اکشن است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای جدیدی از فیلم علاالدین منتشر شده است. والت دیزنی اخیرا ۴ پوستر جدید از فیلم Aladdin را منتشر کرده که تمرکز این پوسترها روی چهار شخصیت اصلی این فیلم لایو اکشن است. در این چهار پوستر شاهد حضور شخصیت‌هایی چون علاالدین، جنی، یاسمن و جعفر هستیم. در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

منا مسعود در نقش علاالدین، نائومی اسکات در نقش پرنسس یاسمن، ویل اسمیت در نقش جنی، مروان کنزاری در نقش جعفر، نسیم پدراد در نقش دالیا، نوید نگهبان در نقش سلطان، بیلی مگنوسن در نقش شاهزاده آندرس، آلن تودیک در نقش یاگو و نومان اکار در نقش حکیم، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Aladdin حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی فیلم لایو اکشن علاالدین بر عهده گای ریچی، کارگردان فیلم‌هایی چون دو قسمت فیلم Sherlock Holmes (شرلوک هلمز) و فیلم Snatch (قاپ زنی)، بوده است. انیمیشن Aladdin در سال ۱۹۹۲ به روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد بیش از ۵۰۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. همچنین این انیمیشن نامزد دریافت ۵ جایزه اسکار شده بود که توانست دو جایزه اسکار نیز دریافت کند.

فیلم Aladdin برای اکران در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۹ (۳ خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. همچنین طبق پیش‌بینی‌های منتشر شده از افتتاحیه فیلم علاالدین، این فیلم در سه روز نخست اکرانش حدود ۷۰ تا ۹۵ میلیون دلار و در چهار روز نخست اکرانش بین ۸۵ تا ۱۱۵ میلیون دلار خواهد فروخت. این پیش‌بینی ممکن است تا زمان اکران تغییر کند و قطعی نیست.

منبع
zoomg
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن