یکی از اعضای فدراسیون فوتبال مبلغ قرارداد کی روش را لو داد

یکی از اعضای فدراسیون فوتبال کشورمان، مبلغ قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی را اعلام کرد.

پس از رسانه ای شدن قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال، خبری مبنی بر قرارداد ۲ و نیم میلیون دلاری او با فدراسیون فوتبال ایران منتشر شد که از طریق سایت فدراسیون فوتبال تکذیب گردید اما در بیانیه سئول نشین ها ( مسئولان فدراسیون فوتبال ) مبلغ قرارداد کی روش اعلام نشده بود.

برای پیگیری این موضوع و رقم قرارداد فدراسیون فوتبال، گفتگو کردیم با محمود اسلامیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و او در این باره بیان کرد: قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران ۶ ماهه است و قرار داد او نصف مبلغ ۲ و نیم میلیون دلار هم که می گویند، نیست. شما به قرار داد های مربیان دیگر نگاه کنید، مسئولان فوتبال ازبکستان با هکتور کوپر آرژانتینی برای هدایت تیمشان قراردادی به ارزش ۲٫۳ میلیون دلار امضا کرده اند و کی روش قراردادش از نصف ملغ اعلام شده هم پایین تر است. از جزئیات مبلغ اطلاع ندارم و البته این یک قرارداد است و در صورت کسب نتیجه قهرمانی در جام ملت های آسیا، میزان دریافتی سرمربی تغییر خواهد کرد.

او افزود: این موضوع درست است که کارلوس کی روش مبلغ قابل توجهی دریافت می کند اما شما این موضوع را با دیگر مربی ها و دست آوردهایشان مقایسه کنید، به طور قطع متوجه خواهید شد کی روش عملکرد بسار خوبی در تیم ملی کشورمان داشته است و وقتی کی روش ما را به جام جهانی می برد، فیفا حدود ۸-۹ میلیون دلار پول به فدراسیون فوتبال می دهد و او  برای فوتبال ما فقط هزینه نیست و آورده نیز برای ما دارد.

با صحبت های عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، مشخص شد که مبلغ قرارداد کی روش زیر ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار است.

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات از دی ماه ۱۳۹۷  آغاز می شود و تیم ملی فوتبال ایران با تیم های یمن، ویتنام و عراق همگروه است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن