اکران فیلم سینمایی کاناپه منتفی شد

بنابر اعلام معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی اکران فیلم سینمایی «کاناپه»، ساخته‌ی کیانوش عیاری ممکن نیست.

فیلم سینمایی کاناپه ساخته‌ی کیانوش عیاری است که در سال ۱۳۹۵ جلوی دوربین رفت. کیانوش عیاری در این فیلم سینمایی برای بازیگران زن از کلاه گیس استفاده کرده است. این فیلم پس از ساخت و معرفی به هیئت انتخاب جشنواره فیلم فجر، برای حضور در جشنواره پذیرفته نشد. پس از آن پرونده این فیلم به معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی رسید. به تازگی و طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، ابراهیم داروغه زاده، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در مصاحبه‌ای با خبرگزاری مهر با اعلام اینکه اکران فیلم سینمایی «خانه‌ی پدری»، ساخته‌ی ابراهیم داروغه زاده منوط بر شرایط اعلام شده است، درباره وضعیت اکران فیلم «کاناپه» نیز صحبت‌هایی کرد. داروغه زاده درباره اکران فیلم کاناپه چنین گفت:

«کاناپه» هم به دلیل مساله حجاب اساساً امکان اکران ندارد و پرونده نمایش آن منتفی است. این مساله به آقای عیاری هم اعلام شده است.

فیلم سینمایی «کاناپه» درباره دو خانواده است که دچار اختلافاتی می‌شوند. فیلم «کاناپه» با بازی بازیگرانی چون فرهاد آییش، فرگل فربخش، ابوالفضل پورعرب، فریبا کامران، بیتا بیگی و بابک حمیدیان ساخته شده است. کیانوش عیاری اکنون در حال ساخت سریال «۸۷ متر» برای تلویزیون است. کیانوش عیاری اولین فیلم سینمایی خود را در سال ۱۳۵۸ با نام «تازه نفس‌ها» ساخت. او پس از آن فیلم‌های «شبح کژدم»، «آن‌سوی آتش»، «شاخ گاو» و «بیدار شو آرزو» را ساخته است. نظر شما کاربران زومجی درباره منتفی شدن اکران فیلم سینمایی کاناپه چیست؟

منبع
زومجی
برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن